
Додаткові герметичні LED лінзи JR-TJSD 30w 3300lm 3000k/5500k 12-24V (Комплект 2шт.)
1 800 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: Lum02123/k
+380 (93) 117-96-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
!!!!!ЦІНА ВКАЗАНА ЗА КОМПЛЕКТ (2шт)!!!!!
Світлодіодні LED фари застосовуються для покращення освітлення при нестачі освітлення від головного світла. Також у якості денних ходових вогнів на мототехніці, легкових та вантажних автомобілях, спецтехніці та сельгозптехніці, а також на будь яких інших механізмах з постійним струмом 12-24V.
Нерідко використовується на вантажних авто у якості фонаря заднього ходу, покращуючи таким чином видимість при паркуванні авто під завантаження/вивантаження до пандусів та рамп.
LED фари відрізняються яскравим світінням, міцним корпусом з авіаційного алюмінію та мають ступінь пиле/вологозахисту IP67, що дозволяє використовувати їх практично при будь яких погодних умовах.
Ліхтарі комплектуються універсальними скобами кріплення та болтами, за рахунок чого спектр їх застосування достатньо великий та не обмежується тільки автомобілями.
Застосовність:
- Мотоцикли
- Квадроцикли
- Баггі
- Легкові автомобілі
- Позашляховики
- Мікроавтобуси
- Автобуси
- Вантажні автомобілі
- Сільгосптехніка
- Спецтехніка
- Катери
Особливості:
- Колір сітіння – білий/жовтий
- Чіткий світлотіньовий кордон
- Герметичність
- Повітряний клапан - запобігає запотівання скла фари
- Алюмінієвий корпус - покращене тепловідведення
- Зручність встановлення - поставляється з комплектом кріплення
- Широкий спектр застосування
Технічні характеристики:
- Робоча напруга: 12-24V DC
- Температура світіння: 3000K/5500К
- Діапазон температури при эксплуатації: від -40 до + 80 ℃
- Светлодіод (чіп): Cree LEDs
- Ступінь захисту: IP67
- Потужність: 30W, 2х15W
- Строк служби: > 30000 год
- Светловий потік: 3300 lm
- Тип світіння: Комбіноване
- Колір корпуса: Чорний
- Розміри: 50*40*80мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JR |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 3300 лм |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Промінь | комбінований |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴/пара



