
Универсальна LED балка робочого світла C3 EPISTAR 6480lm 9-32V 72W + кріплення (Ближнє)
2 115 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lum01151/Epistar
+380 (93) 117-96-26
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
!!!!!ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ОДИНИЦЮ ТОВАРУ!!!!!
Универсальна LED балка C3 застосовується для покращення освітлення на легкових та вантажних автомобілях, спецтехніці та сільгосптехніці, а також на будь-яких інших механізмах з постійним струмом 12-24V.
Фара відрізняється яскравим світінням, міцним корпусом з алюмінію та має ступінь пиле/вологозахисту IP67.
Комплектується універсальною скобою кріплення та болтами.
Застосовність:
- Мотоцикли
- Квадроцикли
- Баггі
- Легкові автомобілі
- Позашляховики
- Мікроавтобуси
- Автобуси
- Вантажні автомобілі
- Сільгосптехніка
- Спецтехніка
- Катери
Особливості:
- Колір сітіння - білий
- Герметичність
- Повітряний клапан - запобігає запотівання скла фари
- Алюмінієвий корпус - покращене тепловідведення
- Зручність встановлення - поставляється з комплектом кріплення
- Широкий спектр застосування
Технічні характеристики:
- Робоча напруга: 9-32V DC
- Температура світіння: 5000К
- Діапазон температури при эксплуатації: від -40 до + 85 ℃
- Светлодіод (чіп): Epistar LEDs
- Ступінь захисту: IP67
- Потужність: 72W
- Светлодіоди: 24шт х 3W
- Строк служби: > 30000 год
- Светловий потік: 6480lm
- Тип світіння: розсіяне
- Колір корпуса: чорний
- Габарити: 355*86*80мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DC |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 86 мм |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Промінь | розсіяний |
| Потужність | 72 Вт |
| Напруга живлення | 12 В| 24 В |
| Світловий потік | 6480 лм |
| Термін експлуатації ламп | 30000 година |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Сторона встановлення | Лівий/правий |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Ширина | 355 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 115 ₴





